Oferta wynajmu powierzchni magazynowej w kontenerach morskich/magazynowych, z której usług można skorzystać 24h/7. Magazyny zlokalizowane są w Ligocie Pięknej pod Wrocławiem, bezpośrednio przy nowopowstałej trasie S5 (kierunek Poznań) - 10 minut od Centrum Marino. W sąsiedztwie rozwijana jest obecnie baza towarowo-magazynowa. Magazyny typu self storage we Wrocławiu stanowią doskonałą alternatywę do przechowywania rzeczy czy nadwyżek magazynowych

Jesteśmy tu, aby wspierać naszego klienta w procesie zmiany, bo gdy coś w jego życiu i biznesie się zmienia zazwyczaj niezbędna jest dodatkową przestrzeń. To, co robimy najlepiej to udostępnianie bezpiecznej przestrzeni.

Przechowalnia to miejsce, które wyspecjalizowało się w pomaganiu klientom takim jak Ty, abyś otrzymał dokładnie tyle miejsca, ile wymagają rzeczy, które chcesz przechować.

MobilneKontenery.pl

Przechowalnia powstała na bazie doświadczeń firmy MobilneKontenery.pl.
W ramach tej firmy poza udostępnianiem przestrzeni niezbędnej do przechowywania rzeczy zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem mobilnych kontenerów wszystkich typów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów obejmujący kontenery morskie, magazynowe, modułowe biura, pawilony handlowe, sanitariaty, szatnie, stróżówki i inne.

Oferujemy klientom profesjonalną i kompleksową obsługę  w związku z tym możemy zaproponować różnorodne dodatkowe wyposażenie dla kontenerów począwszy od mebli, wykładzin, czy oświetlenia, aż po twistlocki do łączenia kontenerów, czy kłódki.

Dysponujemy możliwością transportu kontenerów we wskazane miejsce.

DUŻY WYBÓR

BEZPIECZEŃSTWO

DOBRE CENY

WYSOKA JAKOŚĆ