O nas

Kim jesteśmy?

Oferta wynajmu powierzchni magazynowej w kontenerach morskich/magazynowych, z której usług można skorzystać 7/24h. Magazyny zlokalizowane są w Ligocie Pięknej pod Wrocławiem, bezpośrednio przy nowopowstałej trasie S5 (kierunek Poznań) - 10 minut od Centrum Marino. W sąsiedztwie rozwijana jest obecnie baza towarowo-magazynowa. Magazyny typu self storage we Wrocławiu stanowią doskonałą alternatywę do przechowywania rzeczy, czy nadwyżek magazynowych

Jesteśmy tu, aby wspierać naszego klienta w procesie zmiany, bo gdy coś w jego życiu i biznesie się zmienia zazwyczaj niezbędna jest dodatkowa przestrzeń. To, co robimy najlepiej to udostępnianie bezpiecznej przestrzeni. Przechowalnia to miejsce, które wyspecjalizowało się w pomaganiu klientom takim jak Ty, abyś otrzymał dokładnie tyle miejsca, ile wymagają rzeczy, które chcesz przechować.

MOBILNEKONTENERY.PL

Przechowalnia powstała na bazie doświadczeń firmy MobilneKontenery.pl.
W ramach tej firmy poza udostępnianiem przestrzeni niezbędnej do przechowywania rzeczy zajmujemy się produkcją, sprzedażą oraz wynajmem mobilnych kontenerów wszystkich typów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów obejmujący kontenery morskie, magazynowe, modułowe biura, pawilony handlowe, sanitariaty, szatnie, stróżówki i inne.

Oferujemy klientom profesjonalną i kompleksową obsługę  w związku z tym możemy zaproponować różnorodne dodatkowe wyposażenie dla kontenerów począwszy od mebli, wykładzin, czy oświetlenia, aż po twistlocki do łączenia kontenerów, czy kłódki.

Dysponujemy możliwością transportu kontenerów we wskazane miejsce.

0
m2 powierzchni
0
m3 przestrzeni
0
godziny/ 7 dni
0
klientów

Co nas wyróżnia?

Dostarczamy bezpieczną i łatwo dostępną przestrzeń do magazynowania lub przechowywania rzeczy naszych klientów.

SZUKASZ MAGAZYNU?
ZAINTERSOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?
MASZ DODATKOWE PYTANIA?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI TERAZ!

Przewiń na górę